Ümraniye Karel Santral Servisi

Ümraniye Karel Santral Servisi

Eksan Telekom Ümraniye Karel Santral Servisi olarak müşterilerimize karel ürünlerinin satışı ve yetkili servis hizmetlerini vererek, Karel Santral Sistemleri satışı, kaliteli materyallerden üretilmiş birinci sınıf ve kusursuz network sistemleri, şirketler arası haberleşme için ip santral sistemleri, çağrı merkezi ses kayıt sistemleri, yedek parça temini, internet arızaları ve alt yapı sistemlerinin arızalarının giderilmesi gibi teknik servis ve onarım hizmetleri sağlayıcısıyız. Ümraniye’de Yetkili Karel Santral Servisi Ana Bayii aracılığıyla müşterilerimiz yıllık bakımını uygun ve kesintisiz memnuniyet garantisiyle hizmet alabilir, büyümelerine ve tasarruf etmelerine imkan veren yenilikçi ve işlerinde kolaylık sağlayan teknolojik imkanlardan yararlanabilir. Ümraniye’nin tüm semtlerinde bize bir telefon ile ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcisi yetkililerimiz taleplerinizi dinleyip en uygun çözümü sizelere sunacaktır.

Ümraniye Karel Santral Servisi

Karel Santral Sistemlerini gelişmiş alt yapı teknolojileriyle Dünyada ve Türkiye’de minyonlarca kullanıcı tercih ediyor. Sürdürülebilir yeniliklerden yararlanmak için Eksan Telekomu tercih ederek en güncel çözümlerden haberdar olabilirsiniz.. Karel Santral sistemleri ile Çağrı merkezlerine IP tabanlı kapasite artırımı sağlayarak yeni sistemlerine entegre edebilir, şirketler arası anlık iletişim olanağı, konferans sistemleri ile alt yapı ve donanım desteği sağlanmakta. Esnek kapasite seçenekleri sayesinde küçük, orta ve büyük ölçekli her firma için esnek kapasite imkanları sunan, görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yazılımsal ve donanımsal ürün yelpazesiyle  Kesintisiz güç kaynağı, hızlı iletişim ve anlık raporlama gibi işletmelerin talepleri doğrultusunda esnek seçenekler sunarak hizmete sunulan Karel Santral Sistemlerinin kurulumunun yanı sıra; arıza, bakım ve onarımlar için Yetkili Karel Servisinin uzman ekibinden yardım ve destek alabilirler.

Karel Santral İle Neler Yapabilirsiniz ?

Ümraniye’deki firmalar Karel Markasına ait ürünleri tercih ederek İşletmelerinde etkin müdahale ve müşteri takibi, memnuniyet anketi ve müşteri bilgilendirme gibi dış aramalar sayesinde işinizi doğrudan takip altında tutabilir, yenilikler için anlık aksiyonlar alabilir. Düşük maliyet, hızlı etkileşim ve Karel Santrallerin geliştirilebilir teknolojisi sayesinde uzun vadede kâr ve harcamalarını kısmayı hedefleyen Ümraniye işletmeleri tarafından tercih ediliyor. Karel ile sunduğumuz ürün yelpazemiz için hemen ürünler sayfamıza göz atabilirsiniz. Ürün detayları her ürün sayfasında detayı olarak verilmiştir. Ürün fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ümraniye ’de Karel Santral Satış ve Yetkili Servis Hizmeti

Hizmet verdiği süre boyunca müşterileri için Ümraniye ’de Karel Santral Satış ve Servis Hizmetini binlerce kurulum ve onarım yapmış,  %100 memnuniyetini sağlamış ve arkasında binlerce mutlu müşteriyle ilerlemekteyiz. Ümraniye ’nin hangi semtinde oturursanız farketmeksiniz bizimle iletişim sayfamızdaki bilgilerimizle iletişime geçebilir ve arıza, bakım, kurulum, satış gibi tüm işlemlerinizde destek talebinde bulunabilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz:

Adres: Bahariye Cd. Nailbey Sk. İbrahimağaoğlu İşhanı No:7/25 Kadıköy-İSTANBUL
Tel: 0216 418 33 41
Tel: 0216 418 33 59
GSM: 0542 423 54 76 – 0532 615 90 13
Randevu
close slider

randevu

Leave this field blank
Call Now Button