Hakkımızda

Karel Santral Sistemleri Yetkili Servisi Eksan Telekom, İstanbul genelinde IP santral sistemleri, Teknik servis hizmetleri, yedek parça temini, ses kayıt çözümleri, çağrı kayıt sistemleri, Telekominikasyon ve internet tabanlı arızaları giderme ve santral satışı gibi iletişim kökenli arızaları gidermek ve satışını sağlamak için hizmet veren santral servis hizmetidir. Şirket vizyonu, alanında eğitim almış uzman personel tarafından profesyonel ve kaliteli bir hizmet vermek olan Karel Santral sistemleri yetkili servise İstanbul’un her yerinden bir telefon ile ulaşıp hızlı ve etkin hizmet alabilirsiniz. Eksan Telekom Karel Santral sistemlerini bir çok kurumsal ve kurumsal olma yolunda atılım yapmak isteyen ve kesintisiz iletişim sağlamak isteyen irili ufaklı işletmelere verdiği hizmet ve tecrübesiyle sektörün önde gelen firmalarındandır.

Çözüm İçin Doğru Tercih Eksan

Aynı zamanda gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden Karel Santral firması sistemlerini yüz yüze iletişim ve bilgisayar bazlı iletişim sistemlerine entegre etmek isteyen firmalar tarafından da tercih edilebilir. İlkeli ve kusursuz hizmet almak isteyen müşteriler gönül rahatlığıyla en uygun fiyata Karel Santral Yetkili Servisinden hizmet alabilir ve çok kısa sürede yepyeni sistemlerine kavuşabilir, arızalarını çözümlendirebilir.

KAREL Santralleri Sertifikalı ve Yetkili Servisiyiz

Karel Santral Servisi ile network kurulumu, network arızası, internet arızası ve ip sistemleri arızaları gibi işletmelerin mağduriyet ve iş aksaması gibi durumlara sebebiyet verecek durumlarda etkin ve kesin çözümler sunar ve orijinal yedek parçaları en uygun fiyata yerinde temin eder. Karel Yetkili Servis, orijinal parçalarla ve istediklerini gerçekleştirmek isteyen müşterilere en uygun hizmeti kaliteli servis garantisiyle uzman teknik servis ekibiyle çözüme kavuşturur. KAREL Santralleri yetkili satıcısı ve yetkili teknik bayii servisinin Birinci sınıf ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşteriler 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arayarak yardım alabilirler.

Karel resmi web sitesinden servis sağlayıcılar listesinden kadıköy yetkili servisi olduğumuzu teyid edebilirsiniz. Hizmet alacağını zaman mutlaka işin uzmanı ve belgeli bir firma ile çalışmayı tercih ediniz.

Firma ismi: EKSAN TELEKOM
Firma yetkilisi : Ekrem YAVAŞ
Esnaf Sicil No: 34/327643
Adres: Bahariye Cd. Nailbey Sk. İbrahimağaoğlu İşhanı No:7/25 Kadıköy-İSTANBUL
Tel: 0216 418 33 41
Tel: 0216 418 33 59
GSM: 0542 423 54 76 – 0532 615 90 13

 

Randevu
close slider

randevu

Leave this field blank
Call Now Button