Beşiktaş Karel Santral Servisi

Beşiktaş Karel Santral Servisi ve Karel Ürünlerinin Satışı Bakım onarım ve kurulum hizmetleri için Eksan Telekom Profesyonel Hizmet Sunmaktadır.

Beşiktaş Karel Santral Servisi

Beşiktaş Karel Yetkili Servis Hizmetleri, Karel Santral Sistemleri satışı, kaliteli materyallerden üretilmiş birinci sınıf ve kusursuz network sistemleri, şirketler arası haberleşme için ip santral sistemleri, çağrı merkezi ses kayıt sistemleri, yedek parça temini, internet arızaları ve alt yapı sistemlerinin arızalarının giderilmesi gibi teknik servis ve onarım hizmetleri sağlayıcısıdır.  Yetkili Karel Santral Servisi Ana Bayii aracılığıyla müşteriler yıllık bakımını uygun ve kesintisiz memnuniyet garantisiyle hizmet alabilir, büyümelerine ve tasarruf etmelerine imkan veren yenilikçi ve işlerinde kolaylık sağlayan teknolojik imkanlardan yararlanabilir.

Beşiktaş Karel Santral Servisi

Gelişmiş alt yapı teknolojileriyle Dünyada ve Türkiye’de minyonlarca kullanıcı sürdürülebilir yeniliklerden yararlanmak için Beşiktaş‘ta ikamet eden iş yerleri ve kurumlar da Karel Santral Sistemlerini tercih ediyor. Karel Santral sistemleri ile Çağrı merkezlerine IP tabanlı kapasite artırımı sağlayarak yeni sistemlerine entegre edebilir, şirketler arası anlık iletişim olanağı, konferans sistemleri ile alt yapı ve donanım desteği sağlanmakta.

Esnek kapasite seçenekleri sayesinde küçük, orta ve büyük ölçekli her firma için esnek kapasite imkanları sunan, görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yazılımsal ve donanımsal ürün yelpazesiyle  Kesintisiz güç kaynağı, hızlı iletişim ve anlık raporlama gibi işletmelerin talepleri doğrultusunda esnek seçenekler sunarak hizmete sunulan Karel Santral Sistemlerinin kurulumunun yanı sıra; arıza, bakım ve onarımlar için Yetkili Karel Servisinin uzman ekibinden yardım ve destek alabilirler.

Karel Beşiktaş Servisi ile Kaliteli Hizmet

İşletmelerinde etkin müdahale ve müşteri takibi, memnuniyet anketi ve müşteri bilgilendirme gibi dış aramalar sayesinde işinizi doğrudan takip altında tutabilir, yenilikler için anlık aksiyonlar alabilirsiniz. Düşük maliyet, hızlı etkileşim ve Karel Santrallerin geliştirilebilir teknolojisi sayesinde uzun vadede kâr ve harcamalarını kısmayı hedefleyen işletmeler tarafından tercih ediliyor.

Eksan Telekom Karel Santral Servisi

Hizmet verdiğimiz süre boyunca müşterileri için binlerce kurulum ve onarım yapmış,  %100 memnuniyetini sağlamış ve arkasında binlerce mutlu müşteriyle ilerlemekteyiz. Sizde memnuniyet garantili hizmete ulaşmak iççin hemen bizi arayabilir ve isterseniz bir servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Beşiktaş Karel Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Tümleşik İletişim Çözümleri: Karel UCAP, Telefon Santralları (PBX Sistemleri), IP Çağrı Merkezi Sistemi, PBX Santral Çevre Birimleri, Telefonlar, Konferans Sistemleri, Güvenlik Kamera Sistemleri (CCTV Ürünleri), İnterkom Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri ve Araç Takip Sistemleri kurulum bakım onarım ve satışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Beşiktaş’ta Santral Servis Hizmeti İçin

Beşiktaş Karel Santral Servisi hizmetlerimizden yardım isterken, Karel Santram modelinizi, yani santral kapağının üzerinde yazan ms veya ds ile başlayan kısmı bilmeniz yeterlidir.

Santralinizdeki problemi bize bildirmeniz durumunda, Beşiktaş Karel Santral Servisi elemanlarımız sizinle iletişime geçecek, size ustalık ve sevecenlikle yardımcı olacaklardır. Karel Santral Servisi ile iletişime geçmek için 0212 501 77 44 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İstoç’un hangi semtinde oturursanız farketmeksiniz bizimle iletişim sayfamızdaki bilgilerimizle iletişime geçebilir ve arıza, bakım, kurulum, satış gibi tüm işlemlerinizde destek ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız hakkında Karel Web sitesi üzerinde bulunan yetkili servisler https://www.karel.com.tr/yetkili-saticilar-ve-servisler kısmından  da teyit edebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz:

Adres: Bahariye Cd. Nailbey Sk. İbrahimağaoğlu İşhanı No:7/25 Kadıköy-İSTANBUL
Tel: 0216 418 33 41
Tel: 0216 418 33 59
GSM: 0542 423 54 76 – 0532 615 90 13

 

 

Randevu
close slider

randevu

Leave this field blank
Call Now Button