Maltepe Karel Santral servisi

Maltepe Karel Santral Servisi, Maltepe’de Gerçek Yetkili Santral Servisi hizmetleri ve uygun fiyatları için Eksan Telekom Karel ürünleri satış bakım kurulum işlemleri gerçekleştirmektedir.

malMaltepe Karel Santral servisiMaltepe Karel Santral teknik servis

Karel Santral , telefon hat ve kablolarında, kullanıcı tarafından oluşturulmuş olan iletişim köklü arızaları onarmak için eğitimlerini tamamlamış Karel Santral teknik servis personelleri, sorunları çözmek ve bakımı sağlamak için Santral Servis hizmetini sunmaktadır. Karel Santral Servisi olarak verdiğimiz hizmetten bir çok müşterimiz oldukça memnun kalmış, bizi tercih ve tavsiye etmişlerdir. Müşterilere her zaman hesaplı ve kaliteli hizmet veren Karel Yetkili Servisi, bugüne kadar oldukça başarılı işlere imza atmıştır.

Maltepe Karel Santral Ürünleri

Karel Santral, işyerinizin veya evinizin haberleşme ağının temelleridir. Kullanmakta olduğunuz Karel Santral Ürünlerinde herhangi bir arıza olduğunda, Karel Santral Servisi tarafından tamir edilir ve sizlere servisimiz rapor edilir. Karel Santral Servisi, size aynı zamanda ürününüzle ilgili sürekli bilgilendirecek ve verdiğimiz hizmetten oldukça memnun kalmanızı sağlayacaktır. Maltepe Karel Santral Servisi, İstanbulun tüm bölgelerine dağıtılmıştır. Böylece ihtiyacınız olduğunda size yakındır ve yakın kalacaktır. Telefonlarınızla kolaylıkla ulaşabilir ve Karel Yetkili Servis Elemanlarımızla görüşebilir, sorununuzu çözmek için yardım isteyebilirsiniz.

Maltepe Karel Santral Servisi hizmetlerimiz

Maltepe Karel Santral Servisi, Eksan Telekom iletişim sektörünün lider firmalarından biridir ve oldukça güvenilirdir. Ergonomik ve şık tasarımları ve yaygın servis ağı ile üstün tercih sebebidir. Personellerimiz deneyimli, profosyenel ve daima çözüm odaklıdır. Geniş yedek parça olanağımız ile neredeyse sisteminizde oluşan tüm arızaları giderebilecek potansiyele sahiptir.

Karel Santral servisi

Servise gelen ürünlerin bakımı uzman Karel Santral Servisi elemanları tarafından bakımları yapılır ve çeşitli testlerden geçirildikten sonra size servis edilir. Karel Santral Servisi’nin önceliği her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliğidir. Karel Santralleri, diğer rakip santrallere göre daha az problemle karşılaşır. Maltepe ’de Karel Santral Servisi olarak ,Karel Santrallerin yıllık bakımını yaptırmanızı şiddetle öneriyoruz. Karel Santral Servisi hizmetlerimiz ve bakım onarım listemiz şöyledir; Karel Santral Servisi, Karel Santral Tamiri, Karel Santral Destek, Karel Santral Destek Servisi, Karel Santral Bakımı.

Maltepe ’de Karel Santral Servisi ile iletişime geçmek için

Karel Servisinden yardım isterken, Karel Santram modelinizi, yani santral kapağının üzerinde yazan ms veya ds ile başlayan kısmı bilmeniz yeterlidir.

Santralinizdeki problemi bize bildirmeniz durumunda, Karel Santral Servisi elemanlarımız sizinle iletişime geçecek, size ustalık ve sevecenlikle yardımcı olacaklardır. Karel Santral Servisi ile iletişime geçmek için 0212 501 77 44 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Maltepe ’niün hangi semtinde oturursanız farketmeksiniz bizimle iletişim sayfamızdaki bilgilerimizle iletişime geçebilir ve arıza, bakım, kurulum, satış gibi tüm işlemlerinizde destek ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız hakkında Karel Web sitesi üzerinde bulunan yetkili servisler https://www.karel.com.tr/yetkili-saticilar-ve-servisler kısmından  da teyit edebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz:

Adres: Bahariye Cd. Nailbey Sk. İbrahimağaoğlu İşhanı No:7/25 Kadıköy – İSTANBUL
Tel: 0216 418 33 41
Tel: 0216 418 33 59
GSM: 0542 423 54 76 – 0532 615 90 13
Randevu
close slider

randevu

Leave this field blank
Call Now Button