Kadıköy Karel Santral Servisi

Kadıköy Karel Santral Servisi Eksan Telekom, birinci sınıf hizmet. Karel Santral Kurulumu, Bakım, Onarım, Teknik Servis, Karel Ürünleri Satış Uygun Fiyatları.

Kadıköy Karel Santral Servisi

Kadıköy Karel Santral Sistemleri Yetkili Servisi

Eksan Telekom, İstanbul genelinde IP santral sistemleri, Teknik servis hizmetleri, yedek parça temini, ses kayıt çözümleri, çağrı kayıt sistemleri, Telekominikasyon ve internet tabanlı arızaları giderme ve santral satışı gibi iletişim kökenli arızaları gidermek ve satışını sağlamak için hizmet veren santral servis hizmetidir. Şirket vizyonu, alanında eğitim almış uzman personel tarafından profesyonel ve kaliteli bir hizmet vermek olan Karel Santral sistemleri yetkili servise İstanbul’un her yerinden bir telefon ile ulaşıp hızlı ve etkin hizmet alabilirsiniz. Eksan Telekom Karel Santral sistemlerini bir çok kurumsal ve kurumsal olma yolunda atılım yapmak isteyen ve kesintisiz iletişim sağlamak isteyen irili ufaklı işletmelere verdiği hizmet ve tecrübesiyle sektörün önde gelen firmalarındandır.

Karel Kadıköy Yetkili Servis ve Satışı

Aynı zamanda gelişen teknoloji ve yenilikleri yakından takip eden Karel Santral firması sistemlerini yüz yüze iletişim ve bilgisayar bazlı iletişim sistemlerine entegre etmek isteyen firmalar tarafından da tercih edilebilir. İlkeli ve kusursuz hizmet almak isteyen müşteriler gönül rahatlığıyla en uygun fiyata Karel Santral Yetkili Servisinden hizmet alabilir ve çok kısa sürede yepyeni sistemlerine kavuşabilir, arızalarını çözümlendirebilir.

Kadıköy Karel Santral Servisi

Karel Kadıköy Santral Servisi ile tüm Karel markasına ait ürünlerin kurulumunu, Santral kurulumu, İp Telefonlar, Network kurulumları, network kurulumu, network arızası, internet arızası ve ip sistemleri arızaları gibi işletmelerin mağduriyet ve iş aksaması gibi durumlara sebebiyet verecek durumlarda etkin ve kesin çözümler sunar ve orijinal yedek parçaları en uygun fiyata yerinde temin eder. Karel Yetkili Servis, orijinal parçalarla ve istediklerini gerçekleştirmek isteyen müşterilere en uygun hizmeti kaliteli servis garantisiyle uzman teknik servis ekibiyle çözüme kavuşturur. KAREL Santralleri yetkili satıcısı ve Karel yetkili teknik bayii servisinin Birinci sınıf ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşteriler 7/24 hizmet veren çağrı merkezini arayarak yardım alabilirler.

Kadıköy Karel Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Tümleşik İletişim Çözümleri: Karel UCAP, Telefon Santralları (PBX Sistemleri), IP Çağrı Merkezi Sistemi, PBX Santral Çevre Birimleri, Telefonlar, Konferans Sistemleri, Güvenlik Kamera Sistemleri (CCTV Ürünleri), İnterkom Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri ve Araç Takip Sistemleri kurulum bakım onarım ve satışı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Santral Servisi

Eksan Telekom sektördeki uzun yılladır edinmiş olduğu tecrübe ve profesyonellik ile isteğinize en doğru cevabı verecek en iyi santral servis firmasıdır. Firmamız yetkili sertifikalı belgeli Karel Servisidir. Karele ait servislerin olduğu web sayfası üzerinden https://www.karel.com.tr/yetkili-saticilar-ve-servisler firmamızı Kadıköy Karel Santral Servisi olarak ilgili websayfasından teyit edebilirsiniz. Santral ve diğer telekominikasyon işlemleriniz için lütfen bizden teklif almadan işlem yaptırmayın. Özellikle kayıtsız ve yetkisiz kişiler ile ticaret yaparken çok dikkatli olunuz. Eksan Telekom onlarca yıldır İstanbul piyasasında ve çevre illerde birçok kurum ve kuruluşu Santral Kurulum ve Santral Servis hizmeti sunmuştur. Referanslarımızı görmek için referanslar sayfamızı ziyaret ederseniz gizliliğe önem verdiğimiz ve ismini yayınlanmasını istemeyen kurumlar dışında kalan tüm firma ve kuruluşları görebilirsiniz.

Adres ve İletişim Bilgilerimiz:

Firmamız Kadıköy Karel Santral Servisi hizmetlerinizde ize profesyonel destek verecektir. Bize isterseniz hemen aşağıda bulunan adres ve teelfon bilgileri üzerinden ulaşabilir istersenizde iletişim sayfamızda bulunan harita konumundan bularak ulaşabilirsiniz. Eğer isterseniz hemen sağ tarafta bulunan randevu formunu kullanarak teknik servis, kurulum, bakım onarım gibi taleplerinizi bize yazılı olarak da iletebilirsiniz. Konusunda uzman arkadaşlarımız size en kısa sürede dönecek ve talebiniz doğrulsunda yetkili bir ekip gönderilecektir.

Adres: Bahariye Cd. Nailbey Sk. İbrahimağaoğlu İşhanı No:7/25 Kadıköy-İSTANBUL
Tel: 0216 418 33 41
Tel: 0216 418 33 59
GSM: 0542 423 54 76 – 0532 615 90 13

 

Randevu
close slider

randevu

Leave this field blank
Call Now Button