Telefon Santralları (PBX Sistemleri)

Karel, 1986 yılında özgün tasarımlarıyla, Türkiye’de elektronik telefon santralı pazarını yaratmış, bu pazara PBX ürünleri kazandırmış ve Türkiye’nin haberleşme alanında elektro-mekanik sistemlerden elektronik haberleşme sistemlerine geçişinde öncü olmuştur. Yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Karel, haberleşme elektroniği alanında Türkiye’nin en gelişmiş Ar-Ge’sine ve dünya standartlarında üretim tesis ve standartlarına sahiptir. Bu gün Türkiye’nin 30’dan fazla ülkeye ürün ve teknoloji ihraç eden pazar lideri markasıdır.

 

Karel’in yeni IP İletişim Platformu olan IPG serisi satışa sunulmuştur. IPG500 ve IPG1000 IP santrallar hakkında daha fazla bilgi için orta ve büyük ölçekli santrallar sekmelerine göz atabilirsiniz.

Farklı kapasite seçenekleri ve küçük ölçekli işletmelerin iletişim ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış çözümleri ile Karel, KOBİ’lere ideal iletişim çözümleri sunuyor:

MS26 Serisi Telefon Santralları
Muayehane, büro gibi işyerleri, küçük işletmeler ve evler için tasarlanıp üretilmiştir. Küçük kapasiteli seçenekler ile birlikte IP teknolojisi de desteklenmektedir. S serisi standart; C serisi bazı ek özellikler; IP serisi ise IP dış hat ve IP abone desteği sunmaktadır.

– KAREL MS26IP
2 dış hat / 6 dahili kullanıcıya ek olarak 4 IP dış hat ve 24 IP abone kapasiteli IP telefon santralıdır. MS26C modelindeki özelliklere ek olarak MS26IP’de bedelsiz ve entegre olarak; IP dış hat ve IP aboneler, ses kayıt sistemi, otomatik karşılama ve sesli mesaj, sesli mesajların ve ses kayıtlarının e-posta ile gönderimi özellikleri bulunmaktadır. Bunların yanında fark yaratan özellikleri ile verimliliğinizi arttırır.

– KAREL MS26C
2 dış hat / 6 dahili kullanıcı destekleyen sabit kapasiteli santral modelidir. Arayanın numarasını veya ismini çağrı tanıyıcılı (Caller ID) telefondan görüntüleyebilme ve sabit hattan, uyumlu telefonlara kısa mesaj (SMS) gönderme/alma özlelliğine sahiptir (Türk Telekom’un desteklediği hatlarda)

– KAREL MS26S
2 dış hat / 6 dahili kullanıcı destekleyen sabit kapasiteli santral modelidir.

 

 

MS48 Serisi Telefon Santralları
MS48 telefon santral serisi, küçük ve orta ölçekli, büyümekte olan şirketler için, farklı kapasite seçenekleri ve modeller sunan, modüler telefon santralıdır.

Başlangıçta 4 dış hat / 12 dahili kullanıcı destekleyen sistem, 4 -12 dış hat; 12- 40 dahili abone kapasite seçeneği ile modüler olarak genişleyebilmektedir. IP modeli ile ihtiyaçlara cevap veren kapasite ve mobilite seçenekleri sunar.

– KAREL MS48S
4 -12 analog dış hat ve 12- 40 analog dahili aboneye kadar kapasite seçenekleri bulunur.

– KAREL MS48C
4 -12 analog dış hat ve 12- 40 analog dahili aboneye kadar kapasite seçenekleri bulunur. Arayan numarayı gösterme (CID) ve SMS gönderme özelliğine sahiptir.

– KAREL MS48IP
Başlangıçta 4 dış hat – 12 dahili abone + 4 IP dış hat/8 IP abone destekleyen sistem, 4 -12 dış hat; 12- 40 dahili abone + 12 IP dış hat/24 IP aboneye kadar kapasite seçenekleri ile gereksinime göre genişleyebilen IP santraldır.

MS38 Serisi Telefon Santralları
MS38 Serisi Telefon Santralları, büyük haberleşme kolaylıklarını küçük işletmelere ve evlere sunan, 4 dış hat / 8 dahili kullanıcı kapasitesine sahip, 100′ ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliği olan, servis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığı sunan telefon santrallarıdır.

– KAREL MS38S
4 dış hat / 8 dahili kullanıcı destekleyen sabit kapasiteli santral modelidir.

– KAREL MS38C
4 dış hat / 8 dahili kullanıcı destekleyen sabit kapasiteli santral modelidir. Bütün dahili hatlarda CID (Arayan numarayı gösterme) ve SMS (Kısa Mesaj Servisi) gönderme/alma özelliğine sahiptir (Türk Telekom’un desteklediği hatlarda)

Esnek kapasite seçenekleri ve orta ölçekli işletmelerin iletişim ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış çözümleri ile Karel, büyüyen KOBİ’lere haberleşmede akılcı çözümler sunuyor;

KAREL IPG500
IPG500, IPG İletişim Platformu’nun küçük ve orta ölçekli şirketlere yönelik olarak tasarlanmış IP telefon santralıdır. Karel IPG500, 16 hattan 600 hatta kadar büyüyebilecek bir yapıya sahiptir. Bu sayede kullanıcılara ekonomik, esnek, büyümeye ve gelişmeye açık bir iletişim sistemi sunar. Esnek yapısı ile ihtiyaç ve kullanım koşuluna uygun olarak değiştirilerek, TDM yapıdan hibrid yapıya ya da direkt IP yapıya dönüştürülebilir.

 

 

KAREL IPCS – IP Çağrı Merkezi ve Santral Çözümü 
Karel IPCS, temel IP Çağrı Merkezi ve Santral özelliklerini birlikte sunan iletişim çözümüdür. Küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için kolay ve etkili bir iletişim sağlar. Karel IPCS ile işletmeler için temel çağrı merkezi ihtiyaçları karşılanırken, aynı zamanda çalışanların kesintisiz olarak haberleşmesini sağlayacak IP iletişim sistemi de sunulur. Bu altyapısı ile işletmelere esnek bir çözüm ve verimlilik sağlar.

 

KAREL DS200M
Gelişmiş iletişim ihtiyaçları olan orta ölçekli şirketlere, hızlı, kaliteli ve çok amaçlı çağdaş iletişim için; ses, görüntü ve verinin eş zamanlı olarak iletilebildiği analog, sayısal, ISDN ve IP uyumlu çözümler sunar.
144 TDM(analog veya sayısal hat) ve 750 IP hatta kadar genişleyebilir.

 

KAREL MS128
Modüler yapısıyla, otel, tatil köyü, hastane, fabrika gibi orta-büyük kapasiteli işyerleri ve işletmeler için uygun iletişim çözümüdür. 4 – 20 dış hat ve 12 – 124 dahili abone kapasite seçeneği sunar. Modüler yapıdadır. 100’ün üzerinde programlanabilir kullanım özelliğine sahiptir. Servis ve bakım hizmetlerinde uzaktan programlama kolaylığı sağlar.

Esnek kapasite seçenekleri ve büyük ölçekli işletmelerin iletişim ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmış tümleşik iletişim fonksiyonlarını da kapsayan çözümleri ile Karel, büyük işletmelere bilgiyi daha verimli kullanan gelişmiş iletişim sistemleri sunuyor.

KAREL IPG1000
IPG1000, geleceğin IP iletişim platformu olan IPG Serisinin orta ve büyük kapasiteli işletmelere yönelik olarak tasarlanan, ekonomik, esnek, büyümeye ve gelişmeye açık bir iletişim sistemi sunan IP telefon santralıdır. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre 16 hattan 64.000 hatta kadar büyüyebilen modüler bir yapıya sahiptir. Hibrid yapısı ve entegre ağ geçidi sayesinde, kullanıcılar IP iletişim yeteneklerinden faydalanmak için, eski ağ bileşenlerini tek seferde değiştirmek zorunda kalmadan teknolojilerini IP platformuna taşıyabilirler.

 

KAREL DS200 Serisi
Orta ve büyük ölçekli şirketler için tasarlanmış DS200 serisi; 4 farklı kapasite modeli ile 144 TDM hattan 32000 TDM hatta kadar destek verebilen IP, analog ve sayısal hatları destekleyen hibrit telefon santrallarıdır. Kuruluşun farklı birimleri arasında kurulacak IP köprüsü sayesinde uzak birimleri ile tek bir sistem gibi çalıştırılabilir ve iletişim giderlerinde gözle görülür düşüş elde edilir. Sektörün önde gelen IP iletişim özelliklerini analog, sayısal, ISDN ve IP platformlarda destekler.

KAREL DS200M IP
144 TDM(analog veya sayısal hat) ve 750 IP hatta kadar genişleyebilme

KAREL DS200S IP
224 TDM(analog veya sayısal hat) ve 750 IP hatta kadar genişleyebilme

KAREL DS200 IP
1344 TDM(analog veya sayısal hat) ve 750 IP hatta kadar genişleyebilme

KAREL DS200L IP
32000 TDM(analog veya sayısal hat) ve 5000 IP abone, 1000 IP dış hatta kadar genişleyebilme

Randevu
close slider

randevu

Leave this field blank
Call Now Button