IP Çağrı Merkezi Sistemi

Karel IP Çağrı Merkezi, müşterileri ile etkin iletişim kurmayı ve müşteri memnuniyetini attırmayı hedefleyen işletmelere; esnek, uygun maliyetli ve gerekli tüm bileşenleri sağlayan çözümler sunar.

Standart sunucularda çalışan Karel IP Çağrı Merkezi çözümü, kolay kapasite artırım olanağı, birçok haberleşme sistemine ve CRM yazılımına entegre çalışmasını sağlayan altyapısı, kapsamlı raporlama yetenekleri, gelişmiş ses işleme ve IVR uygulamaları ile hem bugün hem de gelecek için verimlilik ve gelir arttırıcı bir yatırım özelliği taşır.

Karel IP Çağrı Merkezi Sistemi, müşteri aramalarını karşılamanın yanında otomatik dış aramaları da desteklemektedir. Dış aramalar; satış, iş takibi, müşteri memnuniyeti takibi, müşteri bilgilendirme, randevu takibi, kampanya düzenleme, anket çalışması gibi amaçlarla kullanılabilir.

  • Arayan kişilerin tek yerden bilgi alabilmesi ve işlem yapabilmesinin sağladığı rahatlık ve hız ile müşteri memnuniyeti arttırılabilir.
  • Müşterinin, karşısında kendisine cevap vermek üzere bekleyen bir ekip olduğunu bilmesi sayesinde, marka algısı ve imajı oluşturulabilir.
  • Müşterilerle kurulan her temasın kaydedilmesi ile toplanan bilgiler sayesinde önemli eğilimler zamanında tespit edilebilir.
  • Otomatik dış arama özelliği ile az kaynak kullanarak çok sayıda tele-satış, tele-bilgilendirme kampanyaları düzenlenebilir.
  • IP teknolojisi sayesinde, merkez bina dışında, ihtiyaç duyulduğunda yurtdışında, hatta evde çalışan operatör kullanılabilir, bu sayede çalışan maliyetleri azaltılabilir.
  • Karel IP Çağrı merkezinin yazılım tabanlı bir çözüm sunması, ilk yatırım ve işletim maliyetinin düşmesini sağlar.

Hızlı ve Esnek Çağrı Dağıtımı
Karel IP Çağrı Merkezi’nde çağrılar hızla karşılanır, önceden tercih edilen yöntemle dağıtılır ve arayan müşteriye en uygun operatör tarafından yanıtlanır.

Gelişmiş IVR – İnteraktif Sesli Yanıt
Ses tanıma ve işleme teknolojilerini de destekleyen gelişmiş IVR sistemi ile müşteriler standart işlemleri telefon tuşları aracılığı ile tamamlayabilir.

Webfon
Müşteriler, web sitenizdeki webfon uygulamasını kullanarak bilgisayarları üzerinden çağrı merkezinizi ücretsiz arayarak hizmet alabilirler.

Web Tabanlı Yeni Nesil Arayüz
Web tabanlı kullanıcı dostu arayüze sahip sistem, karşılanan tüm çağrıların durumlarını operatör bilgisayarlarındaki web ekranlarında gösterir.

Etkin Operatör Yönetimi
Operatörlerin tüm hareket ve faaliyetleri çağrı merkezi yöneticileri (supervisor) tarafından izlenebilir, gerekli görüldüğü durumlarda anlık müdahale edilebilir ve ayrıntılı şekilde raporlanabilir.

Entegre Ses Kayıt
Karel IP Çağrı Merkezi ek bir donanım kullanmadan tüm görüşmeleri kayıt altına alır ve bu kayıtlar istenildiği an dinlenebilir.

Çağrı Merkezi – CRM İşbirliği
Mevcut CRM programınıza entegre olabilen sistem sayesinde ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesine katkı sağlar.

Mini CRM
Karel IP Çağrı Merkezi kendi içinde de bir Mini CRM uygulaması barındırır. Arayan müşterilere ve görüşmeye ait bilgiler, sistem üzerinde yer alan müşteri veri tabanına kolayca kaydedilebilir.

Ayrıntılı Raporlama
Karel IP Çağrı Merkezi’nin entegre raporlama araçları sayesinde veri tabanlarında saklanan tüm sistem verileri raporlanabilir, PDF veya CSV formatında dışarıya aktarılabilir.

Mobil Supervisor
Karel IP çağrı merkezi kullanan çağrı merkezi yöneticilerinin, mobil cihazları üzerinden çağrı merkezine ilişkin temel verileri izleyebilmesini ve gerektiğinde müdahale edebilmesini sağlayan mobil uygulamadır.

Wallboard
Toplam çağrı sayısı, maksimum bekleyen çağrı sayısı, müsait operatör sayısı ve meşgul operatör sayısı gibi kuyruk bazlı ve operatörler ile ilgili gerçek zamanlı verilerin, bütün çağrı merkezi ekibi tarafından anlık olarak görüntülenmesini sağlayan uygulamadır.

Randevu
close slider

randevu

Leave this field blank
Call Now Button